ثبت نام

سینمای مستند


در این کلاس ها ابتدا در مورد موضوع و سپس ایده تا اجرا بحث خواهد شد

موارد فوق واکاوی ‌و

نسبت فیلمساز و چگونگی مواجه با موارد فوق بررسی خواهدشد

مدرس : جمشید مجددی



-جمشید مجددی متولد 1345، فارغ التحصیل رشته کارگردانی از دانشکده صدا و سیما

-ساخت بیش از 300 ساعت برنامه های تلویزیونی

-ساخت بیش از  50  فیلم مستند با موضوعات علمی، تاریخی و فرهنگی 

-کسب 5 جایزه بین ا لمللی از جشنواره های خارجی و کسب بیش از 30 جایزه از جشنواره های خارجی

مستند دست های خسته

- برنده جایزه اول جشنواره بین ا لمللی Religion Today ایتا لیا 2001

- برنده جایزه اول متن و نویسندگی جشنواره بین ا لمللی فیلم های تلویزیون مقدونیه 2002

- برنده جایزه اول کارگردانی دومین جشنواره آثار دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشکده صدا و سیما 1380

- برنده جایزه ویژه هیئت داوران دومین جشنواره آثار دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشکده صدا و سیما 1380

- برنده جایزه بهترین نورپردازی جشنواره تولیدات مرکز صدا و سیمای کشور

- برنده جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره تولیدات مرکز صدا و سیمای کشور

- حضور در بخش مسابقه جشنواره بین المللی کوبابا – ترکیه

- حضور در بخش مسابقه جشنواره بین المللی رشد- تهران

-حضور در بخش مسابقه جشنواره بین المللی اسکندریه – مصر

- حضور در بخش مسابقه جشنواره یادگار – میراث فرهنگی – تهران

- حضور در بخش مسابقه جشنواره ایرانگردی و جهانگردی

- حضور در بخش مسابقه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران

مستند پهلوان آندریاس

-برنده جایزه بخش مستند دومین جشنواره فیلم های ورزشی و تلویزیونی تهران 1381

-حضور در بخش مسابقه جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی FICIT ایتا لیا

-حضور در بخش مسابقه جشنواره بین المللی FILM ONDO ایتا لیا

-حضور در بخش مسابقه جشنواره رشد

-حضور در بخش مسابقه صدا و سیما

مستند آقای شورای شهر

-کاندید دریافت جایزه از جشنواره بین المللی CINEWEST استرالیا

-حضور در بخش مسابقه سینمای ایران ( آثار مستند نوزدهمین جشنواره بین المللی فیلم های کودک و نوجوان اصفهان )

-حضور در بخش مسابقه جشنواره رشد

 

مستند پیوند

-جایزه بهترین کارگردانی از جشنواره رویش

-جایزه ویژه منتقدین از جشنواره رویش

-جایزه ویژه کارشناسان دینی از جشنواره رویش

-جایزه بخش مستند جشنواره های فیلم های تلویزیونی کشورهای اسلامی اصفهان 

-جایزه اول فیلم های خاص و عنوان بهترین فیلم جشنواره 

-حضور در بخش مسابقه سینمای مستند ایران جشنواره بين المللي فیلم فجر

-جایزه ویژه از جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما

-جایزه اول جشنواره نماز کشور

-کاندید دریافت جایزه در بخش مستند از جشنواره بين المللي فیلم کوتاه تهران

-حضور در بخش مستند جشن خانه سینما "به عنوان 16 مستند برتر کشور"

-حضور در بخش مسابقه جشنواره بین المللی Religion Today ایتالیا 

-حضور در بخش مسابقه جشنواره مستند شهید آوینی" 56 مستند برتر کشور"

 

مستند وامانده

-حضور در بخش مسابقه بيست و پنجمين جشنواره بين المللي فیلم فجر" بخش مستند"

-حضور در بخش مسابقه جشنواره مستند کیش 

-حضور در بخش مسابقه تولیدات مراکز صدا و سیما

مستند با چوخه

-برنده جایزه اول جشنواره بين المللي  فیلم های ورزشی لهستان 2006

-برنده جایزه بخش مستند جشنواره بين المللي  فیلم های ورزشی و تلویزیونی تهران

-برنده دیپلم افتخار از جشنواره بين المللي  فیلم های ورزشی FICIT ایتالیا

-حضور در بخش مسابقه تولیدات مراکز صدا و سیما

 

مستند در کویر

-- برنده جایزه ویژه تولیدات مراکز صدا و سیما 

-برنده جایزه بخش مستند جشنواره جام جم

-حضور در بخش مسابقه جشنواره دفاع مقدس

-حضور در بخش مسابقه جشنواره یادگار – میراث فرهنگی

 

مستند خداحافظ اسکار

-برنده جایزه نگاه ویژه جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما

-حضور در بخش مسابقه بیست و چهارمین جشنواره بين المللي  فیلم کوتاه تهران

 

مستند یک اتفاق نه چندان ساده

-برنده جایزه بخش ویژه جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما

 

مستند موریس

 

-برنده جایزه بخش ویژه جشنواره  تولیدات مراکز صدا و سیما

-برنده جایزه اول جشنواره شهر بهشت مشهد

-حضور در بخش مسابقه جشنواره بین المللی جشنواره رشد

مستند یک شب سرد زمستانی

-برنده جشنواره عاشورا

-حضور در بخش مسابقه جشنواره رویش

  

 

نماهنگ سرو خرامان

-برنده جایزه نما هنگ برتر و جایزه اول دومین جشنواره فیلم و عکس امام رضا علیه السلام

-حضور در بخش مسابقه جشنواره های فیلم های ایرانگردی و جهانگردی

-حضور در بخش مسابقه جشنواره یادگار – میراث فرهنگی

-حضور در بخش مسابقه جشنواره تولیدات صدا و سیما

 

 

داستانی عکس یادگاری

حضور در بخش مسابقه جشنواره بین المللی کودک و نوجوان همدان

 

آثار در دست تولید

خانواده تراکتوری – شب عید- مورد تأیید است- حس چندم – مردی که زیاد می دانست و لایه پنهان و ...........

 

مجموعه های تلویزیونی

-سرزمین من شبکه چهار –  5 قسمت 30 دقیقه ای

-دیدار آشنا شبکه دو –    6 قسمت 30 دقیقه ای

-یاد ها و خاطره ها شبکه دو –  2 قسمت 30 دقیقه ای

-مهتاب " قصه گویی برای کودک"- 90  قسمت 30 دقیقه ای

-طیف سفید" جنگ شبانه"  - 26 قسمت 30 دقیقه ای

-عکس یادگاری جنگ شبانه -52 قسمت 45 دقیقه ای

-شب های خراسان جنگ شبانه -52 قسمت 45 دقیقه ای

-شهر ما مشکلات اجتماعی- 102 قسمت 15 دقیقه ای

-لحظه ویژه جوانان- 102 قسمت 30 دقیقه ای

-زنگ تفریح و آفتاب و مهتاب" ویژه کودک"- 104 قسمت 30 دقیقه ای

-نوآوران" ویژه مخترعين "- 13 قسمت 30 دقیقه ای

-سرزمین خورشید- 15 قسمت 30 دقیقه ای 

 

 

 

 

 

اطلاعات دوره آموزشی

مدت دوره
20 ساعت
تعداد جلسات
10 جلسه
ظرفیت کلاس
15 نفر
هزینه ثبت نام
350000 تومان
شروع دوره :
1398-05-15
پایان دوره :
1398-07-30
برنامه هفتگی :
سه شنبه 20-18